Jsme mezinárodní poradenskou společností působící na poli auditu, účetnictví a daní více než 20 let.

Finanční účetní v centru Prahy

Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici finanční účetní.

Pracovní náplň

Náplní práce je zpracovávání a kompletace účetních dokladů a jejich zadání do účetního systému.

Požadujeme

SŠ, VŠ vzdělání
komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci
aktivní přístup k řešení úkolů
znalost anglického nebo německého jazyka
znalost práce na PC (zejména Excel)
znalost Heliosu nebo 6K výhodou

nástup možný podle dohody

Nabízíme

práci v poradenské společnosti na plný/zkrácený úvazek
zaučení, interní vzdělávání, pružná pracovní doba
možnost profesního a osobnostního růstu
přátelský kolektiv

Společnost
Fučík & partneři, s.r.o.
Adresa
Klimentská 1207/10, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel