Co vás čeká

Samostatné zpracování a vyřízení objednávek zboží od našich zákazníků v systému Money + RAAL

  • práce na plný úvazek v HPP
  • přijímání objednávek (telefon, mail)
  • zajištění dopravy na místo určení s pomocí smluvních dopravců (ČR, SK, D, A)
  • koordinace dodávky podle pokynů zákazníka a možností spedice
  • vystavení zakázky v systému Money
  • koordinace expedice zboží s výrobou
  • průběžná kontrola splnění objednávky
  • příp. vystavování faktur

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • němčina na komunikativní úrovni - podmínkou, angličtina výhodou
  • středoškolské vzdělání
  • vysoká flexibilita a vysoká odolnost vůči stresu
  • zkušenosti z administrativy výrobní firmy
  • velmi vstřícné ale i rozhodné jednání se zákazníky i dopravci

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenosti s Money + RAAL nebo ochota naučit se
  • angličtina

Co vám můžeme nabídnout

  • stabilní zázemí německé firmy
  • samostatnou a velmi rozmanitou práci s vysokou mírou rozhodování a zodpovědnosti
  • práci v malém pracovním týmu
  • velmi příjemné pracovní prostředí
  • vysoké finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a schopnostech
  • 13. plat, příspěvek na dovolenou, stravenky, další benefity

Společnost
KrampeHarex CZ s.r.o.
Adresa
Osvobození 234, Ostrovačice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel