TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. je dynamicky se rozvíjející společnost s již 20 letou tradicí. Hledáme-li nového kandidáta, pak vybíráme vždy konkrétního člověka pro konkrétní činnost v konkrétní společnosti.

Senior mzdová účetní

HLEDÁME SENIOR MZDOVOU ÚČETNÍ!

Pozice je náročná, ale velmi zajímavá a nadstandardně finančně ohodnocená.

Naše požadavky:

  • VŠ ekonomického zaměření nebo SŠ a praxe v oblasti mzdového účetnictví 5 let
  • znalost zákoníku práce a mzdových předpisů
  • zkušenost s agenturním zaměstnáváním výhodou
  • odborná znalost v oblasti exekucí
  • orientace v pracovních, rámcových, kolektivních smlouvách a znalost problematiky srovnatelných podmínek
  • analytické myšlení a organizační schopnosti
  • výborná znalost MS Excel a práce na PC
  • flexibilita, zodpovědnost, pečlivost
  • znalost účetního programu Pamica výhodou

Pracovní náplň je široká:

  • kompletní zpracování a vedení mzdové agendy agenturních zaměstnanců
  • účtování mezd, nástupů, výstupů, exekucí, nemocenských (do i nad 14 dní), dovolených, paragrafy, srážky ze mzdy, evidence pracovních úrazů.
  • řešení denní operativy a administrativy (výplatní lístky, příkazy na mzdy, odvody, exekuce, zápočtové listy)
  • zpracování ročního zúčtování daní
  • reporting finančnímu oddělení
  • očekávají se návrhy na zefektivnění procesů a proaktivní přístup při řešení nestandardních situací
  • spolupráce s manažery realizace při nastavování zakázek
  • komunikace s klienty

Ale nabídka je také velmi zajímavá:

  • možnost podílet se a vlastně tvořit zcela nový projekt
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní telefon
  • přátelský kolektiv
  • spolupráce v dynamické a rozvíjející se firmě
  • osobní a profesní rozvoj
  • pravidelná komunikace s TOP managementem firmy
  • možnost se realizovat při návrzích na zlepšování, zefektivňování procesů

Společnost
TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Adresa
Ostrava – Zábřeh
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 55 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s., Jana Lipková