Dceřiná společnost renomovaného německého výrobce stavební chemie hledá spolupracovníky

Vedení hlavní kanceláře

Dodavatel stavební chemie hledá kolegu/kolegyni na pozici asistentky hlavní kanceláře pro své nové sídlo v Praze 10 - Štěrboholích. Chceme náš tým doplnit o spolehlivé a pečlivé kolegy a kolegyně.

Vaší náplní práce bude: komunikace s klienty a kolegy, vyřizování mailové korespondence, expedice objednávek klientů, objednávky zboží u mateřské firmy, komunikace se skladem a logistikou, příprava podkladů pro účetní, podpora akcí, pořádaných firmou.

Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou, komunikaci v angličtině nebo němčině min. na úrovni B1, výhodou je praxe se skladovým nebo účetním programem.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v malé firmě s pevnou pracovní dobou od pondělí do pátku s nepříliš velkou stresovou zátěží, slevu na firemní výrobky a příspěvek na penzijní pojištění.

Občerstvení je dostupné na pracovišti i v blízkém okolí. Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání, možnost jazykových kurzů pro zlepšení komunikace v cizím jazyce.

Těšíme se na Váš životopis!


Informace o pozici

Společnost
KIESEL,s.r.o.
Adresa
K Hrušovu 292/4, Praha – Štěrboholy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.