Jaká bude náplň práce:

- Příprava a postování online reklamních kampaní na sociální sítě

- Psaní obsahu na naše stránky v českém/anglickém jazyce

- Kontakt se zahraničními partnery v anglickém jazyce

- Tvorba jednoduchých grafik (nejsou potřeba velké zkušenosti) ale je dobré umět pracovat s nástrojem Canva, Photoshop, případně jiný grafický editor.

- Práce se systémem Facebook Ads/Business manager , Google Ads aj.

Co nabízíme:

- Zajímavou práci a možnost získání praxe

- Startovní mzdu od 120,-Kč/hod

- Flexibilní pracovní dobu - možnost rozvrhnout si směny dle vlastní potřeby – ideálně u studia

- Dlouhodobou spolupráci

- Práci v mladém mezinárodním týmu

- Práci v reprezentativním prostředí budovy City Tower – 2 min od zastávky Pankrác

- Nástup možný dle dohody/ ihned

Jak si Tě představujeme:

- Cílevědomého jedince

- Marketingového a social media nadšence

- Pravopis a stylistika Ti nejsou cizí

- Zajímají tě novinky z oboru technologií a financí

- Nebojíš se mluvit anglicky

- Jsi kreativní a umíš pracovat samostatně

Pokud Tě tato nabídka zaujala, pošli životopis, případně odkaz na LinkedIn a napiš:

- Proč bychom si měli vybrat právě Tebe

- Jaké máš za sebou dosavadní zkušenosti

Společnost
Nelson Markets, s.r.o.
Adresa
Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 120 Kč / hodina
Zařazeno: Marketing, Grafik, Marketingová komunikace, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 14.1.2019 – 1.1.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Nelson Markes s.r.o., Nikola Moravská