SW / Network Administrator

Představeni společnosti Semantic Visions:
- Špičkové technologie pro sběr dat a jejich sémantickou analýzu
- Vlastní implementace machine learning a umělé inteligence
- Vlastní proprietární systém se SoA
- Řešení v oblasti Supplier Risk a Open Source Intelligence
- Spolupráce s nadnárodními společnostmi
- Mezinárodní team
- Sídlo v krásné části centra Prahy

Náplň práce:
- Správa IT infrastruktury (Linux)
- Zabezpečení sítě
- Instalace, nastavení a aktualizace serverů Linux
- Monitoring (Zabbix, Nagios, ...)
- Automatizace procesů deploymentu a instalace
- Deployment a nastavení softwarového řešení

Vyžadujeme zkušenosti v těchto oblastech:
- Správa serverů Linux
- Administrace sítě
- Shell scripting

Dodatečné znalosti v těchto oblastech je výhodou:
- Zkušenost v oblasti zabezpečení serverů i pracovních stanic
- Zkušenost se správou VPN
- Znalost alespoň jednoho verzovacího systému (SVN, Git, ..)
- Částečná zkušenost se správou pracovních stanic Windows

Nabízíme:
- Příjemnou atmosféru menšího kolektivu (20 lidí)
- Vynikající dostupnost metrem
- Flexibilní pracovní dobu
- Nadprůměrné ohodnocení
- Možnost práce na dálku

Společnost
Semantic Visions, s.r.o.
Adresa
Žatecká 55/14, Praha – Josefov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 90 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Semantic Visions, s.r.o., Julius Rusnák