Beskydské uzeniny, a.s. zaujímá významné místo mezi středně velkými zpracovateli a výrobci masných výrobků v České republice.

Hlavním sídlem společnosti je Frýdek-Místek, kde se nachází výrobní závod společně s administrativním zázemím. Logistické centrum, ze kterého jsou výrobky distribuovány zákazníkům se nachází v nedalekých Fryčovicích.

V roce 2004 byla obě střediska certifikována v rámci legislativních požadavků EU.

Vysoká kvalita a jakost výrobků jsou garantovány systémem managementu a jakosti podle standardů ISO 9001:2000 schválených společností Lloyd´s Register Quality Assurance. Vysokou kvalitu a jakost výrobků dokládají mimo jiné zisk značky kvalitních potravin KLASA a ocenění výrobků v rámci programu Česká kvalita.

všeobecná účetní

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Navádění a účtování dodavatelských režijních faktur
Navádění a účtování pokladny EUR
navádění, účtování zahraniční banky
Majetek – navádění, účtování
Zápočty – vytváření, účtování
Hlášení pojistných událostí

POŽADUJEME

min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
praktická zkušenost s komplexním vedením účetní agendy min. 2 roky
orientace v účetních zákonech a předpisech
uživatelská znalost produktů MS Office
samostatnost, přesnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost

NABÍZÍME

pracovní poměr na plný úvazek

Společnost
Beskydské uzeniny, a.s.
Adresa
Příborská 520, Frýdek-Místek – Místek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel