Společnost APOLLO GAMES, úspěšný dodavatel herních systémů hledá kolegu do svého týmu Linux administrátorů (L2 support). Tvá práce se bude většinou točit kolem Linuxu a TCP/IP. Důležité nejsou tvé zkušenosti, ale smysl pro zodpovědnost a ochota se učit a zkušenosti nabírat.

Linux Administrátor

Pracovní náplň:

  • správa Linux serverů,
  • monitoring produkčních serverů a řešení incidentů,
  • správa aktivních síťových prvků,
  • dotazy nad SQL databází,
  • držení pohotovosti na telefonu (střídaní s kolegy).

Požadavky, kterébys měl splňovat:

  • alespoň půlroční praxe s administrací Linuxových systémů (bash),
  • znalost základních SQL dotazů,
  • základy TCP/IP v prostředí Linuxu (firewall, routing),
  • spolehlivost, samostatnost, radost z dobře odvedené práce,
  • anglický jazyk na úrovni čtení dokumentace.

Nabízíme:

  • praxi s: Ubuntu, Qemu, Ansible, MySQL, PostgreSQL, LDAP, JIRA, git, Nagios, VLAN, Cisco, Mikrotik, OpenVPN, HA, Bash, Python,
  • prima kolektiv a moderní pracovní prostředí,
  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi,
  • práci v herním průmyslu, jejíž výsledky můžete ukázat každému,
  • HPP na dobu neurčitou,
  • stravenky,
  • občerstvení na pracovišti,
  • MultiSport karta,
  • 5 týdnů dovolené,
  • sick days,
  • notebook a firemní telefon i pro soukromé využití,
  • možnost nástupu: ihned.

Společnost
APOLLO SOFT s.r.o.
Adresa
V parku 2294/2, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 001 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technika a vývoj, Správce operačních systémů a sítí, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.