Finanční asistentka / Junior účetní

Pro mezinárodní společnost, hledáme posilu finančního týmu na pozici Junior účetní / Finanční asistentka. Jedná se o pozici, která je prozatím nastavena na dobu určitou s reálnou možností následného prodloužení. Pozice je svým charakterem vhodná pro kandidátky po rodičovské dovolené nebo pro studentky posledního ročníku VŠ, případně pro nedávné absolventky ekonomické SŠ s praxí v oboru. Jedná se o pozici rutinnějšího rázu v příjemném pracovním prostředí stabilní společnosti.

Co požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- komunikativní znalost AJ (zejména maily)
- znalost účetní problematiky, praxe v účetnictví
- práce s PC – MS Office, Excel
- znalost MS Axapta 2012 výhodou (není podmínka)
- analytické a komunikační dovednosti, samostatnost
- hledáme týmového hráče, vstřícného, s příjemným vystupováním
- flexibilní, stresuodolná, praktická a pečlivá osobnost

Jaká je náplň práce:
- evidence a kontrola přijatých faktur
- účtování bankovních výpisů a párování faktur
- správa dat od dodavatelů a odběratelů
- spolupráce při auditech a daňových kontrolách
- spolupráce s logistikou – vybrané skladové a logistické operace s přesahem do účetnictví
- správa a evidence palet
- správa leasingů, evidence smluv
- další činnosti spojené s chodem financí

Co nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou ve stabilní prosperující zahraniční společnosti
- samostatnou, různorodou náplň práce v účetní oblasti, neformální přátelské pracovní prostředí
- možnost zaškolení a čerpání pracovních benefitů – školení, stravenky, flexi, atd.
- místo výkonu Praha 4

Těším se na Vaše profesní životopisy!

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.