Co vás čeká

  • spravovat produkty v e-shopu, přidávání nových produktů, správa stávajících
  • starat se o to, aby všechny naše produkty zákazník našel na e-shopu
  • vyhledávat fotky a informace k produktům
  • definovat TOP produkty z e-shopu a navrhovat jak s nimi pracovat
  • práce s interním skladovým a e-commerce systémem
  • komunikace s prodejnami, externími partnery
  • připravovat reporty o tom jak se e-shopu daří
  • sdílení informací a intenzivní komunikace s nákupním oddělením ohledně našich produktů
  • podílet se na zavedení nové platformy pro e-shop
  • vytvářet jednoduché reklamní bannery
  • podpora e–shop manažera a spolupráce s týmem marketingu, kterého budete součástí
  • podílet se na strategii rozvoje celého e-shopu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenosti z online prodeje
  • znalost MS Office, Excel, počítačová gramotnost, chuť učit se nové programy
  • mírně pokročilá angličtina
  • pozitivní vztah ke sportu, budete pracovat se sportovními produkty
  • organizační schopnosti, sami si budete určovat, co má přednost
  • zájem o komunikační technologie a e-commerce prostředí
  • povědomí o tom co je Google Analytics
  • zájem o Photoshop, pokud bude potřeba vytvořit jednoduchý banner
  • kreativita, aktivní zájem o online prostředí, budeme očekávat nápady k online kampaním

Co vám můžeme nabídnout

  • být platným členem marketingového týmu a aktivně ovlivňovat dění a posouvat Vaše nápady vpřed
  • možnost testovat naše produkty
  • informace o novinkách z první ruky

Společnost
EUROPE ECHT s.r.o.
Adresa
Tiskařská 599/12, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Specialista marketingu, Online Marketing, Editor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel