Nathan Peterson International s.r.o. je personálně poradenská společnost, zaměřující se na přímé vyhledávání a výběr zaměstnanců, personální a psychologické konzultace.

Poskytujeme široké portfolio služeb pro firemní klienty, od velkých korporací po střední a malé společnosti.

Naše práce se vyznačuje flexibilním přístupem k individuálním požadavkům klientů i kandidátů s důrazem na vysokou kvalitu služeb.

Účetní pohledávek/Accounts Receivable

Pro našeho klienta, úspěšnou zahraniční společnost se sídlem na Praze 4, hledáme samostatné, aktivní kandidáty na pozici Účetní pohledávek/Accounts Receivable.

Náplň práce:

  • Komplexní práce spojená se správou pohledávek obchodní společnosti v ČR
  • Účtování plateb, zápočtů a faktoringových úhrad
  • Samostatné aktivní předcházení vzniku pohledávek po splatnosti a zajištění pohledávek
  • Aktivní řešení pohledávek po splatnosti - komunikace se zákazníkem (telefonická, písemná)
  • Komunikace s faktoringovou společností
  • Reporting v AJ na týdenní a měsíční bázi
  • Spolupráce s obchodními zástupci při řešení problematických pohledávek

Požadujeme:

  • Alespoň s 1-2 letá praxe v oblasti účetnictví
  • Znalost práce v SAP
  • Velmi dobrá znalost práce v Excelu (reporting)
  • Středně pokročilá znalost angličtiny
  • Proaktivní přístup, schopnost řešit problémy
  • Velmi dobré komunikační dovednosti (český jazyk - mluvená i písemná forma)
  • Týmovost, pečlivost, schopnost určovat si priority

Nabízíme:

  • Práci v příjemném pracovním prostředí na Praze 4 s flexibilní pracovní dobou
  • Zaškolení, možnost profesního růstu
  • Stravenky, zaměstnaneckou slevu na produkty společnosti
  • Možnost vzdělávání

Společnost
Nathan Peterson International s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 37 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Specialista pohledávek
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Nathan Peterson International s.r.o., Dana Lomová