Stále se rozrůstáme a připravujeme nové prostory, inovujeme a vymýšlíme a hledáme IT posilu s chutí učit se stále nové věci. Někoho kdo má zlaté ruce a nehledá práci, kdy je pořád na cestách nebo jenom za stolem.

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- samostatnost, důslednost, pečlivost a chuť se učit
- základní znalost sítí a protokolů (připojení zařízení do firemní sítě a jeho konfigurace)
- znalosti konfigurace a údržby kancelářských zařízení
- nastavení mail server
- základní povědomí o VoIP
- péče o HW a OS + znalost Android

Nabízíme

- trvalý pracovní poměr
- velmi různorodou práci v oblasti IT
- férové platové podmínky, benefity a bonusy
- perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
- uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti
- možnost učit se nové věci, a tak se rozvíjet osobně i profesně
- moderním pracovním prostředí s vybaveným zázemím v Brně a v Bratislavě
- zahraniční stáže, firemní akce, mobilní telefon s neomezeným voláním a daty

Náplň práce

- péče o počítačovou síť, kabeláž, jednodušší konfigurace switchů a wifi
- komunikace s ostatními pobočkami, providery, dodavately IT, outsourcing
- nastavení kancelářské techniky (např. print server, IP telefony)
- výběr a instalace techniky do nových prostor
- správa a servis výpočetní techniky u klientů i vzdálená správa
- správa HW, OS Windows XP, Vista, W7, W8.1
- nastavení pošty - pop/imap/smtp i exchange, filtrování, přesun outlook datových souborů
- jednou za týden správa BRATISLAVSKÉ pobočky - včetně cestovného

Společnost
Pineal s.r.o.
Adresa
Pražákova 1008/69, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Řemeslné a manuální práce, IT analytik, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Webmaster, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.