Asistent(ka) – příležitost pro OZP!

Jedna z největších, dynamicky se rozvíjejících společností v oblasti outsourcingu BOZP, PO, ŽP a revizí zařízení v České republice CIVOP s.r.o. hledá vhodného adepta na pozici s těmito parametry:

Recepční OZP – příležitost pro zdravotně postižené!

Přijmeme zaměstnance na HPP ½ úvazku

Vaším úkolem bude:

  • Administrativní činnosti
  • Telefonická a mailová komunikace
  • Zadávání dat do informačního systému

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe v administrativě
  • Pečlivost a odpovědnost

Nabízíme:

  • Odměnu s možným růstem dle dosahovaných výsledků
  • Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
  • Při dobrém výkonu a motivaci možnost dalšího růstu v rámci společnosti

Společnost
CIVOP
Adresa
K lindě 700/3, Praha – Satalice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.