Česká podlahářská společnost ATEMIT, s.r.o., jejímž účelem je vyvíjet a pokládat špičkové průmyslové podlahy, hledá do svého kolektivu kolegu či kolegyni.

Skladník s ŘP - 25.000,-Kč + prémie

Jsme významná podlahářská firma, která je v rukou českých soukromých vlastníků. Vyvíjíme a pokládáme průmyslové podlahy a hodně nás to baví.

Do našeho skladu na ulici Olomoucké hledáme skladníka, ideálně takového, který umí jezdit s VZV. Pracovní doba je od pondělí do pátku od 7:00 -15:30 (ranní), nebo 8:30 - 17:00 (odpolední).


Hledáme někoho, kdo:

Je klidně absolvent, pokud je šikovný a rychle se učí

Má řidičský průkat skupiny B (podmínka)

Zvládne po zaškolení odvrtat sondy z podlah u zákazníků po celé ČR

Je manuálně zručný na drobné zámečnické práce (vrtání, řezání pásovin)

Ideálně umí řídit VZV (školení zajistíme)

Bere za svůj úkol mít sklad přehledný a v pořádku

Je schopen samostatné práce na základě podkladů od vedoucího skladu

V pracovní době nebrouzdá po facebooku

Je PEČLIVÝ


Co bude Vaší pracovní náplní?

Polovina práce je příjem materiálu (kontrola vůči dodacímu listu a kontrola kvality), jeho uskladnění na konkrétní místo ve skladu, vychystání materiálu na zakázky, kontrola expirací, převážení, naskládání na palety a zabalení. Kontrola a přepočítání vratek ze staveb, vrácení materiálu do skladu. Dále výdej, kontrola a příjem nářadí.

Druhá část pracovní náplně je odvrtávání sond u zákazníků. To Vás naučíme, není to nic těžkého. Firemním vozem přijedete k zákazníkovi, speciální vrtnou soupravou uděláte v jeho podlaze pár sond a odvrtané válce dovezete zpět na firmu.


Za odvedenou práci dostanete nadstandardní plat a týden dovolené navíc. K tomu čtvrtletní prémie ve výši 10.000,-Kč čistého.

Náš kolektiv je mladý a pohodový, stýkáme se i po pracovní době. Je tu fajn :-)

U konkurzu hodně dáme na to, jaký máme z uchazeče dojem. Nemáme rádi přikrášlování, mlžení a neurčité odpovědi. Hledáme někoho, kdo přizná, že něco neumí, nebo ho něco nebaví. Ceníme si upřímnosti a férového jednání. Pokud jste takoví, pošlete nám životopis s fotografií. Napište i něco o sobě, ne jen obvyklé fráze "záliby:sport, kultura a počítače". Co Vás baví? Co Vás nebaví? I o tom se na výběrovém řízení budeme bavit ...

Pokud jde o nástup, je možný obratem, ideálně v průběhu ledna. Tak neváhejte a pošlete svůj životopis, třeba si vybereme zrovna Vás :-)


Informace o pozici

Společnost
ATEMIT, s.r.o.
Adresa
Olomoucká 1181/89, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a reality, Logistik, Řidič, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.