Pracovní náplň
Hledáme na hlavní pracovní poměr bez vedlejších závazků zkušeného SEO specialistu Seniora pro oblast on-line marketingu. Nabízíme práci na 8 hodin denně, s čistou hlavu a stálým příjmem. Vaším úkolem bude navrhovat, vytvářet a realizovat strategie online marketingu, které budou fungovat.

Náplň práce

  • návrh SEO strategií pro svěřené segmentové portfolio
  • samostatná činnost v oblasti příprav SEO analýz a strategie zpětných odkazů
  • programování a kódování webových stránek ve WordPressu
  • správa současných webových stránek
  • linkbuilding a optimalizace pro vyhledávače
  • tvorba SEO auditů a konzultace problémů
  • analýzy klíčových slov, efektivity, použitelnosti webu a dalších SEO faktorů
  • reporting a monitoring s použitím firemních nástrojů pro hodnocení SEO
  • vytváření obsahu dle pravidel copywritingu

Požadujeme

  • orientaci v problematice SEO a online marketingu
  • zkušenosti s tvorbou analýz, návrhem řešení a hodnocením efektivity
  • profesionální znalost Google Analytics, Webmaster Tools, Wordpress
  • znalost problematiky použitelnosti a přístupnosti webů vč. sémantiky
  • analytické schopnosti, samostatnost, kreativitu, zodpovědnost a komunikativnost
  • dobrou znalost ČJ a pravopisu, dobrý písemný projev, formulační schopnosti.
  • aktivní komunikace s klienty
  • nadšení pro práci v online prostředí
  • pokud umíte pracovat s grafickými programy, je to velké plus
  • vysoké pracovní nasazení, selský rozum, chuť pracovat, komunikativní osobnost.

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned
  • možnost podílet se na zajímavých online marketingových projektech
  • možnost naučit se pracovat s kompletní sadou nástrojů pro online marketing
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavou práci v mladém a přátelském kolektivu
  • možnost kariérního rozvoje
  • tvůrčí práci na projektech pro významné české i zahraniční klienty
  • možnost vzdělávání (workshopy, konference, firemní školení)
  • konzultační práce pro velké mezinárodní klienty a progresivní české firmy

Požadované vzdělání
• Středoškolské s maturitou
• Vysokoškolské I. nebo II. stupně

Požadované jazykové znalosti
• Jazykové znalosti nejsou podmínkou

Požadované počítačové znalosti
• MS Office, teoretické počítačové znalosti, orientace v programování - opět stačí teoretické znalosti

Místo práce

• Praha s občasnými výjezdy v rámci ČR, SR

Typ pracovního poměru
• Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu
• Ihned

Životopis s fotografií zasílejte e-mailem. Váš životopis bude v následujících 10 pracovních dnech posouzen odpovědným pracovníkem. Jestliže se Vaše kvalifikační předpoklady budou shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat. Pokud od nás neobdržíte do stanoveného termínu žádnou zprávu, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Společnost
Botticelli,spol. s r.o.
Adresa
Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Webdesigner, Webmaster, Online Marketing
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel