Jsme IT firma poskytující služby napříč celým odvětvím ICT, zabýváme se návrhy informačních systémů, vývojem i provozem a podporou našich aplikací a webů. Dáváme i prostor kreativitě a rozvoji nových projektů v oblasti IoT, AI, virtuální reality apod. www.e-invent.eu

Programátor/JAVA Developer/Vývojář

Programátor/JAVA Developer/Vývojář

Chcete být součástí vývojářského týmu? Jste programátor, který má v hlavě spoustu nápadů a hledáte příležitost ukázat svoje schopnosti? Rád byste dostal šanci se profesně dále rozvíjet, učit se nové postupy a technologie, účastnit se školení? Láká Vás pracovat pro stabilní firmu, která si cení svých zaměstnanců a kde panuje přátelská až rodinná atmosféra? Pokud jste si na většinu otázek odpověděli ano, budeme velmi rádi, když se u nás zastavíte na kávu či čaj a pohovoříme o možnostech Vaší kariéry u nás.

Co byste měl znát?

 • Měl byste mít zkušenosti s psaním kódů webových aplikací a programování by Vás mělo bavit.
 • Oceňujeme, když se na programátora můžeme spolehnout a své povinnosti si vždy plní až do úplného vyřešení problému.
 • Uvítáme selský rozum, samostatnost, pečlivost, tvůrčí přístup, dobré nápady, koncepční a analytické myšlení, zvládání zátěže a schopnost si srovnat priority.
 • Znáte práci s frameworky Spring, Spring MVC a Hibernate? Orientujete se v HTML, CSS, JavaScript? Vyzkoušeli jste si někdy vytvořit REST API pomocí Spring bootu? Pokud odpovídáte ano, je to velká výhoda, kterou oceníme. Ale není nutné znát všechny popsané technologie, rádi Vás zaučíme a vše vysvětlíme.

Co Vám nabízíme?

 • Hlavně přátelskou atmosféru a příjemné pracovní prostředí;
 • Dále pestrou práci na zajímavých projektech pro tuzemské i zahraniční zákazníky;
 • Zkušené kolegy, kteří rádi pomohou a poradí;
 • Neomezený prostor pro seberealizaci, vždy vítáme nové nápady a návrhy;
 • Nebudete se nudit a budete dělat práci, která má smysl a kde za sebou uvidíte výsledky;
 • Odpovídající hodnocení a benefity jako: stravenky, sickdays, dovolená navíc, flexibilní pracovní doba, home-office, odměny vztažené k ročnímu hodnocení nebo dokončení projektu, telefon/notebook, výuka angličtiny, odborná školení, důchodové pojištění, firemní akce apod.
 • Budete pracovat s těmi nejnovějšími technologiemi a nástroji jako je Kotlin, YouTrack, GitLab, Idea a mnoho dalších technologií.
 • Pracujeme s webovými i mobilními aplikacemi, děláme systémy pro velké i malé firmy, od IoT, přes podnikové systémy až třeba po bitcoinové bankovnictví.

Nástup dle dohody, možný i ihned, plný i částečný úvazek, pozice je možná i pro absolventy

Pokud Vás tato příležitost zaujala, prosíme, napište nám, rádi se s Vámi u nás osobně potkáme a představíme blíže náplň práce a náš tým. www.e-invent.eu


Informace o pozici

Společnost
e-invent s.r.o.
Adresa
Na Cihlářce 3177/30, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


e-invent s.r.o., Ing. Vlastimil Čejp
+420 603 298 561