Středně velká česká full-service reklamní agentura.

Správce-kyně zakázek

Na pozici správce/-kyne zakázek hledáme kolegu se zkušenostmi s obchodní evidencí a manažerskými výkazy získanou v zázemí účetního oddělení či na finanční pozici v obchodním oddělení. Předchozí praxe alespoň v příbuzném oboru a znalost MS Excel je však nezbytná.

POPIS POZICE
Je v denním kontaktu s hlavní účetní, fakturantkou a obchodním oddělením společnosti (cca 10-12 kolegů) a dalšími 5-8 osobami.

Zajišťuje administraci obchodních případů vč. jejich závěrečných vyúčtování a dalšího zpracování
(cca 25% času)

Dohlíží na správu zakázek obch.oddělení, vytváří k němu pokyny a provozní doporučení, zaškoluje nové zaměstnance obch.oddělení,

Zpracovává podklady k rozpracovaným zakázkám a interním výkazům včetně podkladů ke cash flow a provozním plánům
(cca 35% času)

Vypomáhá s operativní agendou finančního oddělení
(cca 15% času)

UVÍTÁME
Zkušenost a orientaci v oblasti účetnictví a dph, včetně doprovodné agendy jako jsou rozpočty, objednávky atd.
Dostatečnou znalost MS Excel nezbytnou pro zpracování větších objemů dat formou konting. tabulek s pomocí pokročilých funkcí a vzorců.
Pokročilou zkušenost v oboru admin.správy, alespoň však 3 roky na plný úvazek.
Samostatnost, komunikativnost, preciznost, analytické myšlení a připravenost učit se.
Týmový duch, iniciativu, zodpovědnost a orientaci na výsledek.
Bezúhonnost a komunikativní znalost angličtiny.

CO NABÍZÍME
Pestré prostředí a zajímavé podmínky, zavedené pracovní postupy a zkušený pracovní team.
Pružný formát pracovní doby včetně možnosti práce zčásti v režimu home office.
Možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj.

Pozn.
Není vhodné jako "doplňková činnost" k jinému částečnému nebo úplnému úvazku.

Společnost
Kaspen/Jung von Matt a.s.
Adresa
Truhlářská 1119/20, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Odborný asistent, Účetní, Rozpočtář/kalkulant, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.