Hledáme kolegyni/kolegu pro zajišťování a koordinaci táborů VĚDA NÁS BAVÍ!

Jsme společnost, která organizuje zájmové kroužky a příměstské tábory pro děti. Stále se rozvíjíme a proto hledáme do našeho veselého týmu nového kolegu s pozitivním přístupem k dětem a k životu.

Náplň pozice:

  • Rozvoj a růst programu táborů
  • Spolupráce s krajskými koordinátory
  • Koordinace tvorby celkového programu táborů
  • Koordinace náboru a školení personálu tábora
  • Zajištění připravenosti a aktuálnosti veškeré dokumentace k táborům
  • Podpora tvorby rozpočtů
  • Spolupráce s marketingovým oddělením

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook,...)
  • komunikační a organizační schopnosti
  • aktivní řidič výhodou
  • kultivované a příjemné vystupování
  • zkušenosti s organizací dětských akcí výhodou

Nabízíme:

  • práce na HPP, zkrácený úvazek 6 hodin/denně
  • kancelář v centru Prahy
  • flexibilní pracovní doba dle dohody
  • služební telefon a notebook
  • práce v příjemném kolektivu
  • baby friendly kancelář
  • občasný home office
  • máme pochopení pro rodiče s dětmi
  • občerstvení na pracovišti
  • zaměstnanecká sleva na naše kroužky a tábory

Nástup: ihned, případně dohodou.

Těšíme se na spolupráci

Tým Věda nás baví

Společnost
Věda nás baví o.p.s.
Adresa
Horská 2040/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Vzdělávání a školství, Administrativní pracovník, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Věda nás baví o.p.s., Petra Jokešová
+420 724 802 883