Magdaléna, o. p. s., organizace, která se již více než dvacet let zabývá prevencí a léčbou závislostí, hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Pracovní terapeut

Název pracovní pozice: pracovní terapeut

Popis pracovní pozice:

  • náplň práce: 1. vedení zemědělského hospodářství, chov a produkce zvířat, zahradnictví a pěstitelství rostlinných komodit – ovoce, zelenina; 2. práce s lidmi - vedení malého týmu klientů (léčících se ze závislosti) při pracovní terapii na farmě a zahradě
  • místo pracoviště: Mníšek pod Brdy (Středočeský kraj)
  • zaměstnavatel: Magdaléna, o.p.s.

Pro tuto pozici potřebujete:

  • SŠ vzdělání s maturitou (výhodou obor chovatel, pěstitel, veterinární pracovník nebo sociální obory)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost, samostatnost, otevřenost, spolehlivost a pečlivost
  • ochotu k víceletému vzdělávání v sociálně-terapeutické oblasti
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • čistý trestní rejstřík

Bude se Vám hodit aneb výhodou:

  • předchozí zkušenost s vedením zemědělského provozu
  • zkušenost v pomáhajících profesích

Nabízíme:

  • odpovědnou práci v profesionální nestátní organizaci s 20letou tradicí
  • adekvátní platové zařazení dle zkušeností a vzdělání
  • příjemné zázemí a týmovou spolupráci
  • podporu v kontinuálním vzdělávání v oboru sociální práce

Výběrové řízení:

Máte-li zájem o uvedenou pozici, pošlete nám svůj strukturovaný profesní životopis spolu s motivačním dopisem na email krejcikova-at-magdalena-ops.cz, případně volejte Lucii Krejčíkové na číslo 739 303 024

Společnost
Magdaléna, o.p.s.
Adresa
Včelník 1070, Mníšek pod Brdy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Magdaléna, o.p.s., Ivana Kolářová