In IUSTITIA, o.p.s. se zabývá tématem násilí z nenávisti, pomocí obětem předsudečného násilí, zvlášť zranitelným obětem, prevencí a monitoringem. Organizace je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb a akreditovaným poskytovatelem právních informací. Více informací o organizaci najdete na www.in-ius.cz.

projektový a provozní manažer/ka

Obecně prospěšná společnost In IUSTITIA, poskytující služby obětem trestných činů a obětem násilí z nenávisti, přijme projektového a provozního manažera/ku. Hledáme týmového hráče/čku se smyslem pro zodpovědnost.

Náplň práce:

  • Koordinace a implementace projektů na manažerské úrovni a spolupráce s finančním manažerem
  • Zodpovědnost za přípravu a kompletaci projektových žádostí
  • Zajištění bezvadné realizace projektů; plánování projektů, zajištění jednotlivých dílčích aktivit, reportování, evaluace, komunikace s poskytovateli dotací
  • Jednání za organizaci navenek, vůči donorům, partnerům a médiím
  • Budování zázemí pro projekty nevládní organizace, s výše uvedeným spojená administrativa
  • Cestování, účast na konferencích, využití zahraničních zkušeností a jazykových dovedností

Požadujeme:

  • ochotu aktivně pracovat na ochraně lidských práv a marginalizovaných skupin
  • zkušenost z nevládního sektoru výhodou
  • zkušenosti s realizací projektů podpořených v rámci dotačního systému ČR, evropským fondy (OPPA, ESF) a soukromými nadacemi
  • anglický jazyk slovem i písmem
  • řidičský průkaz výhodou

Vybraní uchazeči/čky budou kontaktováni s nabídkou na účast na pohovoru. Předpokladem je praxe a zkušenost s realizací projektů.

Nabízíme

  • práci v rostoucí organizaci (do 15 lidí)
  • inspirativní téma
  • možnost vytvářet vlastní projekty a realizovat své ambice
  • služební NTB a mobil
  • 4 týdny dovolené + týden ředitelského volna (celozávodní dovolená)
  • 3 sickdays
  • dog-friendly office

V případě zájmu prosím o zaslání Vašeho CV a motivačního dopisu, nástup 15/1/2019 nebo po dohodě později. Vybraní uchazeči a uchazečky budou pozváni na pohovor.

O nás

In IUSTITIA se věnuje prevenci násilí z nenávisti, tedy násilí motivovaného nesnášenlivostí z důvodu barvy pleti, národnosti, víry, sexuální orientace, zdravotního stavu, příslušnosti k subkultuře či jiného podobného důvodu.

Jádrem činnosti In IUSTITIA je poskytování sociálního a právního poradenství a zastupování obětí trestné činnosti na policii a před soudem. Poskytujeme jim služby v obtížné sociální a osobní situace způsobené trestným činem. Osobám dotčeným násilím z nenávisti umožnujeme přístup ke spravedlnosti.

Ve prospěch obětí působíme též na úrovni strategické. Podíleli na přípravě zákona o obětech trestných činů, který by měl významným způsobem zlepšovat postavení osob dotčených trestnou činností.

V oblasti vzdělávání rozvíjíme programy podporující mezi skupinový respekt, předcházející šikaně a rozvíjející občanskou odvahu. Působíme na média s cílem zlepšit jejich vnímání obětí trestné činnosti z nenávisti, rasismu a xenofobie.

Spolupracujeme s řadou zahraničních organizací, například Úřadem pro demokratické instituce a lidská práva při OBSE, Agenturou pro základní lidská práva EU či polskými, německými, slovenskými, belgickými a maďarskými nevládními organizacemi.

Společnost
In IUSTITIA, o.p.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Personalistika a HR, Služby, Státní a veřejná správa, HR ředitel/manažer, Project Manager, Pracovník charity, Ředitel instituce, Vedoucí odboru/oddělení, Specialista na fondy EU
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace