Firma TECH Czech Com s.r.o. podniká dlouhodobě v oboru IT a telekomunikací. Jsme menší česká společnost, která klade důraz na profesionalitu, spolehlivost a lidský přístup.

Senior technik ICT – telekomunikace a IT

Náplň práce:

- Koordinace s IT týmem
- Projektová a úzká spolupráce s obchodním týmem na technických řešení pro naše zákazníky (Pre Sales, nabídky, smluvní dokumentace)
- Monitoring, správa a rozvoj infrastruktury zákazníků a vnitřního IT naší společnosti (servery, PC stanice, aktivní prvky sítě, VOIP telefonie, WiFi sítě, LAN i WAN, kabeláže)
- Řešení SW i HW problémů vzdáleně i na místě
- Instalace PC od sestavení po následnou podporu
- Komunikace s koncovými uživateli
- Aktualizace a tvorba dokumentace
- Zodpovědnost za včasnost a správnost servisních prací

Požadavky na uchazeče:

- vzdělání SŠ/VŠ (informatika nebo příbuzné technické obory)
- certifikát o znalosti vyhlášky č. 50/1978 Sb.
- znalost HW, SW a OS MS Windows, síťové prostředí
- anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
- ŘP skupina B
- časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikační schopnosti
- ochota učit se novým technologiím, aktivní zájem o IT technologie
- trestní bezúhonnost
- znalost programovacích jazyků, databázových systémů, operačního systému Linux, konfigurace CISCO HW a systému ABRA výhodou
- praxe vyžadována
- zkušenosti s vedením týmu nebo řízení projektů výhodou

Nabízíme:
- Zajímavou, různorodou práci v příjemném kolektivu
- Možnost dalšího osobnostního rozvoje
- Odpovídající mzdové podmínky vč. osobního ohodnocení
- Zaměstnanecké výhody: automobil i pro soukromé účely ode dne nástupu, příspěvek na penzijní připojištění 1000,- Kč/měsíc, 4 sick days/ rok, 25 dní dovolené, vlastní notebook, mobilní telefon i pro soukromé bezplatné použití.
- Nástup možný ihned.

Pro účast ve výběru na pracovní pozici požadujeme osobní/profesní životopis v ČJ, při účasti v užším výběru osobní pohovor v sídle zaměstnavatele.

Po skončení výběrového řízení budou životopisy nepřijatých uchazečů vymazány v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady Evropské unie č. 2016/679 ze dne 27.4.2016.

Společnost
TECH Czech Com s.r.o.
Adresa
Moskevská 949/86, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TECH Czech Com s.r.o., Karolina Fleková
723 787 465