Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism hledá talentované osobnosti, odhodlané profesionály jako nové posily pro svůj dynamický tým.

Vedoucí oddělení on-line CzechTourism

Co vás čeká

· řízení a rozvoj on-line oddělení na strategické i operativní úrovni

· plánování a správa rozpočtu, zodpovědnost za dosahování KPIs

• řízení a koordinace on-line projektů agentury CzechTourism na domácím i zahraničních trzích

• zajištění redaktorských činností webových portálů czechtourism.com a kudyznudy.cz

• správa profilů a komunikace v prostředí sociálních sítí a péče o komunitu

• analytika jednotlivých webových stránek a sociálních sítí

• spolupráce při řízení technické podpory webů

• vedení menšího interního týmu, spolupráce s partnery a dodavateli

• úzká spolupráce s oddělením B2B vztahů, marketingové komunikace, zahraničních zastoupení a edice

• spolupráce na správě on-line kampaní, vyhodnocování a optimalizace

Co vám můžeme nabídnout

• příležitost podílet se na prezentaci turistického potenciálu České republiky

• možnost seberealizace, uplatnění nápadů a znalostí

• skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatními

• příjemné pracovní zázemí v centru Prahy

• další vzdělávání a profesní růst

• nástup ihned nebo dohodou

• tabulkový plat a možnost dalšího vzdělávání (platové rozmezí 35-40 tis. Kč hrubého)

Další benefity:

  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • Multisportkarta
  • příspěvek na penzijní připojištění

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• pokročilé znalosti online marketingu především v oblasti reklamních nástrojů, copywritingu, webdesingu a webové analytiky

• zkušenosti s administrací webových stránek, zkušenost s UX a CMS Kentico výhodou

• zkušenosti s projektovým řízením v oblasti IT

• výbornou znalost českého jazyka, schopnost kreativní tvorby v oblasti textů a grafiky

• aktivní znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou

• výborné organizační a komunikační dovednosti

• znalost turistického potenciálu České republiky výhodou

• samostatnost, strategické myšlení

• zkušenost s vedením menšího týmu, smysl pro spolupráci v týmu

Společnost
CzechTourism
Adresa
Vinohradská 1896/46, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel