Společnost AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o., zabývající se autorizovaným prodejem vozů značek Kia, Mazda a Mitsubishi, hledá do svého teamu pracovníka na pozici asistentka marketingu

Náplň práce:

- Zpracování marketingových plánů a vyúčtování

- facebook + instagram + firemní web

- sledování, vymýšlení a realizace marketingových akcí

- hlídání termínů plnění

- plánování a realizace výstav a jiných promo akcí

- zajišťování reklamních bannerů, letáků atd.

- komunikace grafiky, webmastery atd.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání

- nutná praxe v marketingu

- znalost PC (Microsoft Office - Word, Excel, PowerPoint)

- znalost AJ výhodou

- příjemné vystupování

- ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení s přihlédnutím na praxi a dosažené vzdělání

- k dispozici služební telefon

- sleva na pojištění vozu, zapůjčení vozu, nákup vozu a opravu vozu

- stravenky

- 3 dny sick day

V případě zájmu (a pokud splňujete výše uvedené) zašlete Váš profesní životopis spolu s fotografií.

Společnost
AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.
Adresa
Jeremiášova 2599/1a, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.