HLAVNÍ ÚČETNÍ

DURA Automotive Systems, Inc. je přední světový dodavatel ovládacích a řídících systémů pro automobilový průmysl. Další informace o firmě a produktech jsou dostupné na: www.duraauto.com.

Závod v Kopřivnici je největším a nejmodernějším závodem skupiny DURA v Evropě v rámci segmentu ovládacích a řídících systémů s 600 zaměstnanci. Široké portfolio našich výrobků dodáváme téměř všem nejvýznamnějším automobilkám. Jsme závodem, který vzhledem ke své velikosti a dosahovaným výsledkům není jen montážním, ale má vlastní testovací centrum a podílíme se na zajišťování činností pro ostatní závody v oblasti nákupu, designu i v oblasti zlepšování výrobních technologií. Tato naše komplexnost, jak v zákaznické základně, tak v sortimentu dodávaných výrobků a poskytovaných služeb nám zaručuje, že jsme schopni trvale růst a dosahovat vynikajících výsledků.

Pro náš tým v Kopřivnici hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce - hlavní body:

• Vedení účetního oddělení
• Zodpovědnost za vedení a zpracování účetnictví
• Zpracování a koordinace účetních závěrek – měsíčních, ročních (US GAAP, CZ GAAP), reporting, konsolidace
• Odpovědnost za přiznání k DPPO, DPH (českého i zahraničních), daň z nemovitostí, silniční daň, apod.
• Komunikace s auditory, orgány státní správy, finančními institucemi, intercompany

Požadavky:

• Praxe na obdobné pozici
• Znalost účetnictví a daňové problematiky
• Znalost AJ (denní komunikace)
• Znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
• Znalost systému MFG-PRO výhodou
• Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti

Nabízíme:

• Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
• Příjemné neformální prostředí
• Využití jazykových znalostí
• Odpovídající platové ohodnocení
• Možnost dalšího odborného vzdělávání a růstu
• Zaměstnanecké výhody a bonusy

Strukturované životopisy zasílejte, prosím, společně s fotografií na uvedené kontakty.

Společnost
Dura Automotive Systems CZ, s.r.o.
Adresa
Kopřivnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel