Green Doors je zavedená nestátní nezisková organizace, která pomáhá lidem s duševním onemocněním na cestě zpět do zaměstnání. Snažíme se co nejvíce propojovat sociální služby s životem v komunitě.

Vedoucí provozu restaurace Mlsná kavka

Do smysluplné vegetariánské restaurace Mlsná kavka hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici provozního na 1,0 úvazku.

Součástí konceptu restaurace je i fungování sociální služby pracovní rehabilitace, která umožňuje klientů, lidem s duševním onemocněním, nabývat nové zkušenosti a schopnosti pro uplatnění se na trhu práce.

Co Vás čeká?

- starost o každodenní záležitosti chodu restaurace

- objednávání zboží, komunikace s dodavateli, inventarizace

- součinnost při organizaci a propagaci kulturních akcích

- údržba, drobné opravy a manuální práce

- vedení týmu barmanů a rozvíjení baru

- spolupráce se šéfkuchařkou a vedoucím Kavky na rozvíjení konceptu celé restaurace

- podílení se na propagaci restaurace

- nábor, příjem a zaškolování brigádníků

- spolupráce na finanční udržitelnosti provozu - nápady, plánování, realizace změn

Co požadujeme od Vás?

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- zkušenost s vedením provozu

- samostatnost, odolnost vůči stresu

- organizační a komunikační dovednosti na pokročilé úrovni

- schopnost řešit nenadálé situace

- ochotu učit se novým věcem

- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka

- znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel)

- trestní bezúhonnost

- manuální zručnost

- sociální citlivost

Co Vám můžeme nabídnout?

- plný pracovní úvazek, smlouvu na 1 rok s předpokladem prodloužení

- nástupní plat 24 000,- Kč + osobní ohodnocení (až 3000,- Kč)

- 13. plat, obměny a bonusový systém ohodnocení dle dosažených výsledků

- smysluplnou a pestrou práci s možností organizace vlastního času

- pracovní telefon, notebook a automobil k dispozici

- slevu na stravování v podnicích Green Doors

- 25 dní dovolené + 3 Sick Days

- zkušený, fungující tým a důkladné zaučení

- podpora ve vzdělávání a finanční příspěvek na vzdělávání

- jedinečný koncept spojení gastroprovozu a sociální služby

- prostor pro realizaci vlastních nápadů a aktivit

- možnost podílet se na činnosti profesionální neziskové organizace s dlouholetou tradicí

Jak se přihlásit?

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis, kde nám zdůvodníte, proč bychom si na pohovor měli pozvat právě Vás.

Zaslání těchto dvou dokumentů je podmínkou pro postup do dalšího kola.

Jak probíhá výběrové řízení?

Výběrové řízení je 3. kolové:

1. Kolo sběr životopisů a motivačních dopisů.

2. Osobní pohovor s vedoucím Kavky a současným zástupcem gastroprovozu (šéfkuchařka, barman, provozní) + vypracování provozního úkolu zadaného vedoucím Kavky

3. Osobní pohovor s ředitelkou organizace

Možný nástup: Leden/Únor 2019

Společnost
Green Doors z.ú.
Adresa
Sokolovská 327/29, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 24 000 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Vedoucí provozu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Green Doors z.ú., Jaroslav Neuvirt