Zkušený tým Centra Paraple pomáhá lidem ochrnutým po poranění míchy. Hledáme společně způsoby zvládnutí běžných činností na vozíku, zkoušíme nové aktivity a řešíme sociální situaci klientů, aby se s naší podporou vrátili do každodenního života. Pracujeme především s důvěrou v sílu, schopnost a odpovědnost našich klientů a kolegů. Staňte se součástí týmu, který ví, jak na to.

Nabízíme

  • práci na úvazek 0,6, předem domluvené směny mezi 7. a 19. hodinou, pouze všední dny
  • zázemí stabilní neziskové organizace s dobrým jménem
  • profesní i lidskou podporu týmu
  • systém motivačního finančního oceňování
  • systém benefitů formou Cafeterie, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, sick days, kurzy angličtiny, firemní akce, Multisportkarta

Očekáváme

  • min. SŠ vzdělání
  • kladný vztah k cílové skupině organizace
  • výbornou znalost práce na PC (MS Excel, výhodou zkušenost se SW Pohoda)
  • výbornou znalost českého jazyka
  • dobrou znalost AJ slovem i písmem
  • organizační schopnosti
  • komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • zodpovědnost, pečlivost
  • flexibilitu

Co budete dělat

  • práce spojené se zajištění provozu recepce - komunikace s návštěvami, obsluha ústředny, evidence pošty
  • vedení pokladny v účetním systému Pohoda
  • administrativní podpora dalších pracovníků a organizační podpora projektů centra

Společnost
Centrum Paraple, o.p.s.
Adresa
Ovčárská 471/1b, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.