Green Doors je zavedená nestátní nezisková organizace, která pomáhá lidem s duševním onemocněním na cestě zpět do zaměstnání. Snažíme se co nejvíce propojovat sociální služby s životem v komunitě.

Odborný poradce

Koho hledáme

Máš osobní nebo pracovní zkušenosti s lidmi s duševním onemocněním? Baví tě skupinová dynamika a chceš vést skupinové aktivity? Chceš pracovat v týmu, kde je sranda, příjemná atmosféra a chuť do práce?

Hledáme právě tebe!

Jak bude vypadat tvá práce:

V práci budeš mít na zodpovědnost přípravu a vedení skupinových aktivit společně s peer konzultanty – např. podpůrnou skupinu, kde klienti sdílejí své zkušenosti s duševním onemocněním. Dále budeš vzdělávat naše klienty v oblasti duševního zdraví.

Budeš stát u zrodu a rozvoje práce s osobami blízkými v rámci skupinového poradenství.

Skupinovou práci budeš kombinovat s individuálním vedením klientů, především v oblasti poradenství a rozvoje dovedností důležitých pro zaměstnání.

Náplň práce:

  • vedení skupinových aktivit,
  • lektorování vzdělávacích aktivit,
  • příjem a individuální vedení klientů, spolupráce s jejich okolím,
  • spolupráce se zaměstnavateli - vyhledávání, udržování kontaktu,
  • odborné poradenství,
  • podílení se na tvorbě metodik,
  • prezentování služby,
  • vedení a správa dokumentace.

Co nabízíme

  • práci na plný úvazek ve stabilní NNO s dvacetiletou praxí v oblasti pracovní a sociální rehabilitace,
  • zajímavou a tvořivou práci,
  • odborný rozvoj a možnost dalšího vzdělávání - příspěvek, placené volno, interní vzdělávání, supervize,
  • podporu při práci - pravidelné supervize, intervize, spolupráci s dalšími členy týmu,
  • možnost zapojování se do pracovních skupin, projektů,
  • 25 dní dovolené, 3 sick days, možnost multisport karty,
  • mzda obvyklá v oboru,
  • kancelář v centru Prahy.

Co bys měl/a umět:

  • mít kvalifikaci Sociální pracovník (dle zákona 108/2006 Sb.),
  • schopnost pracovat v týmu i individuálně,
  • zkušenost v přímé práci s klienty, ideálně s vedením skupin,
  • komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu,
  • trpělivost, otevřenost, důslednost,
  • motivaci k práci na sobě, schopnost sebereflexe, odolnost vůči stresu,
  • ochotu vzdělávat se v oblasti duševního zdraví,
  • trestní bezúhonnost.

Výhodou

  • zkušenost s prací s lidmi s duševním onemocněním,
  • zkušenost s prací s okolím lidí s duševním onemocněním,
  • aktivní znalost angličtiny,
  • znalost procesu Recovery,
  • psychoterapeutický výcvik.

Pokud chceš být naší součástí, pošli svůj životopis a motivační dopis. Výběrové řízení bude probíhat průběžně během ledna 2019. Nástup možný ihned, domluva možná.

Společnost
Green Doors z.ú.
Adresa
Křižíkova 76/61, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 23 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.