Společnost SEMPERFLEX OPTIMIT s.r.o. se sídlem v Odrách je součástí koncernu SEMPERIT od roku 1998 a patří mezi největší světové výrobce pryžových hadic. Vzhledem k dynamice rozvoje české pobočky je získávání motivovaných a odborně zdatných zaměstnanců jednou z hlavních priorit společnosti

Area Sales Manager (PL,Skandic)

Požadavky na kandidáta:

- Min SŠ obchodního či technického směru

- Znalost AJ na komunikativní úrovni, PL výhodou

- Praxe min 3 roky v oblasti obchodu

- MS Office, zejména Excel, SAP výhodou

- Komunikativní, obchodnický typ, odolnost vůči stresu

- Připravenost cestovat, být 50% na svěřeném teritoriu

Náplň práce:

- Udržování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky

- Udržování obchodních s odběratelskými a maloobchodními společnostmi

- Péče o stávající zákazníky, akvizice na svěřeném teritoriu

- Úzká spolupráce s plánováním, expedicí a zákaznickým servisem

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení

- Podporu nadnárodní společnosti

- Využití AJ jazyka

- Služební vůz

Společnost
Semperflex Optimit s.r.o.
Adresa
Vítkovská 391/29, Odry
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Polština (Mírně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Semperflex Optimit s.r.o., Eva Juříčková
Vítkovská 391/29, 74235 Odry, Česká republika
+420 556 763 253 (eva.jurickova@semperitgroup.com)