Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Společnost je největším distributorem informačních technologií a patří do žebříčku Fortune 500 společností. Jsme partnery největších světových výrobců IT technologií (Microsoft, HP, Lenovo, Cisco, atd.)

Vývojář/Správce webu

Hledáme nového kolegu či kolegyni pro různorodou práci na našich webových aplikacích.

Většinu pracovní doby stráví psaním PHP kódu pro front-end, ale čas od času je třeba udělat i proceduru v PL/SQL nebo nakódovat pár HTML stránek.

Kvalita odvedené práce je pro nás důležitější než příchod ráno v devět, proto za ní nabízíme nejen odpovídající odměnu, ale i flexibilní pracovní dobu či možnost částečně pracovat z domova přes VPN.

Náplň práce:

  • Vývoj nových součástí a údržba webových aplikací (převážně intranet, ale také webservices a eshop)
  • Zpracování dat v prostřední Oracle 11g, vývoj v PL/SQL
  • Vytváření a údržba obsahu webu

Vaše předpoklady:

  • Zkušenost s vývojem webových aplikací
  • Dobrá znalost HTML/CSS a JavaScriptu
  • Dobrá znalost PHP
  • Základní znalost SQL (MySQL, Oracle, PostgreSQL ...)
  • Povědomí o XML, SOAP/WSDL
  • Ochota pracovat nejen jako vývojář, ale i správce
  • Schopnost základní práce s grafikou (Photoshop) výhodou

Nabízíme:

  • Možnost naučit se nové věci (vývoj v Oracle PL/SQL)
  • Flexibilní pracovní doba, možnost částečné práce z domova (VPN) po zapracování a vytvoření vzájemné důvěry
  • Účast na vývoji aplikací přes které se realizují miliardové obraty
  • Zázemí nadnárodní společnosti působící po celém světě
  • Příjemné pracovní prostředí - máme nové kanceláře, výbornou kantýnu, relax room atd.

Pokud Vás nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět a my se Vám ozveme!

Společnost
Tech Data Distribution, s.r.o.
Adresa
Líbalova 2348/1, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Správce aplikačního SW, Webdesigner, Webmaster, Databázový specialista, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Tech Data Distribution, s.r.o., Klára Löblová
+420 734 417 277