Spoluvytváříme budoucnost automobilů. Vyrábíme inovativní produkty pro uzamykací systémy. Jsme zapálení do práce. Máme touhu dokázat, že my, v České republice jsme klíčovým hráčem v automotive odvětví s vlastním produktem na mezinárodním poli. Chceme tvořit kvalitní pracovní příležitosti pro lidi z našeho regionu.

Účetní

Posilujeme: v důsledku růstu společnosti hledáme pro naše ekonomické oddělení samostatnou parťačku na pozici

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Na této pozici rádi přivítáme proaktivní kolegyni / kolegu, který je schopen každý účetní doklad prověřit, rozklíčovat, kam s ním, jaké návaznosti účetní doklad má a dobře zúčtovat.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • účtování faktur
  • rozúčtování faktur, kontrola zaúčtování na jednotlivá střediska
  • kontrola náležitostí účetních dokladů
  • účtování pokladních dokladů
  • podklady pro inventury
  • vystavování sestav a hlášení (Intrastat …)

POŽADUJEME:

  • min. středoškolské vzdělání
  • samostatné účtování
  • praxe na pozici účetní nutností (minimálně 2 roky)
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • pečlivost, spolehlivost, pracovitost, samostatnost, přesnost
  • dobrá znalost MS Office
  • pasivní znalost AJ (schopnost porozumět cizojazyčnému dokladu)
  • ochotu učit se

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti za zvýhodněné ceny
  • možnost karierního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • příplatky za nepřetržitý pracovní režim
  • bonusy
  • zvýhodněné telefonní tarify O2
  • další vzdělávání a rozvoj
  • Nástup: možný IHNED

Telefonní kontakt: 731 152 924

Kontaktní osoba: Vlaďka Rosypálková

Lokalita: Kyjov /JM kraj/

Společnost
Project Controls, s.r.o.
Adresa
Za Humny 3301/18, Kyjov – Boršov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel