Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

.NET Developer / Junior C # Software Engineer (.NET/ASP.NET)

.NET Developer / Junior C # Software Engineer

Vynikající příležitost pro zkušené i juniorní .NET vývojáře - připojte se k špičkovému profesionálnímu Development týmu v Praze a zvyšte svojí kvalifikaci v těchto technologiích:poslední verzi .NET Frameworku a C#, WPF a MVVM, Dependency Injection (MEF), RabbitMQ, Relační databáze + SQL, XML a XSLT, GIT, Moq (testování kódu), návrhové vzory, Visual Studio ReSharper

O co se jedná?

Vývojové centrum v Praze - mezinárodní leader v oblasti ICT analýz a poradenství, hledá výjimečné absolventy VŠ se zaměřením na vývoj SW i zkušené developery. Ideálně s praktickými zkušenostmi s vývojem v .NET pro režim Graduate Training. Chcete se připojit k elitnímu týmu softwarových inženýrů, přinášejících celou řadu vylepšení ve vývoji rozsáhlého interního IS.

Jako .NET Developer budeš:

Vyvíjet klasickou desktopovou aplikaci pro sběr a modelování dat. Jedná se o náročný projekt, jehož cílem je vytvoření aplikace, která umožní uživatelům kdekoliv na světě upravovat a modelovat data uložená na serveru v USA a to v (téměř) reálném čase.

V moderních kancelářích (ne openspace) v centru historické Prahy, budete součástí profesionálního týmu v příjemném prostředí, které nabízí dobrou rovnováhu mezi pracovním / osobním životem, ležérní styl oblékání a pravidelné společenské akce.

- týmy max. po 5 lidech. každý z nich má svoji vlastní kancelář

- každý má svého testera

- uvidíš za sebou výsledky práce a feedback dostaneš přímo od uživatelů, kteří sedí v kanceláři vedle

- mluvíme spolu převážně česky, občas je ale potřeba přepnout do angličtiny


Informace o pozici

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.