Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

.NET Developer / Junior C # Software Engineer (.NET/ASP.NET)

.NET Developer / Junior C # Software Engineer (.NET/ASP.NET)

Vynikající příležitost pro zkušené i juniorní .NET vývojáře - připojte se k špičkovému profesionálnímu Development týmu v Praze a zvyšte svojí kvalifikaci v těchto technologiích:
Visual Studio 2008 nebo vyšší; NET 3.5 nebo vyšší; C #, ASP.NET MVC, WPF, Silverlight, Microsoft SQL Server, MySQL, Entity Framework, NHibernate.
Agilní vývoj a objektově orientované vývojové postupy včetně Unit testování, TDD, BDD, Scrumu, CI, návrhových vzorů, UML,
Technologie webových služeb, včetně SOAP, XML, JSON, REST, WebAPI, HTTP a WCF.

O co se jedná?

Vývojové centrum v Praze - mezinárodní leader v oblasti ICT analýz a poradenství, hledá výjimečné absolventy VŠ se zaměřením na vývoj SW i zkušené developery. Ideálně s praktickými zkušenostmi s vývojem v .NET pro režim Graduate Training, který začíná v září 2016 (nábor od června). Chcete se připojit k elitnímu týmu softwarových inženýrů, přinášejících celou řadu vylepšení ve vývoji rozsáhlého interního IS.

Jako .NET Developer budete:

Vyvíjet klasickou desktopovou aplikaci pro sběr a modelování dat. Jedná se o náročný projekt, jehož cílem je vytvoření aplikace, která umožní uživatelům kdekoliv na světě upravovat a modelovat data uložená na serveru v USA a to v (téměř) reálném čase.

- budete programovat ve (Visual Studio, plus další nástroje)
- dle potřeby budete navrhovat řešení spolu s kolegy z vašeho týmu a z týmů ostatních
- budete se účastnit se scrum meetingů (daily standup, grooming, reflection, a review)

V moderních kancelářích (ne openspace) v centru historické Prahy, budete součástí profesionálního týmu v příjemném prostředí, které nabízí dobrou rovnováhu mezi pracovním / osobním životem, ležérní styl oblékání a pravidelné společenské akce.


Informace o pozici

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.