Personální agentura

Účetní

Pro úspěšnou mezinárodní společnost v centru Prahy hledám člověka na pozici Účetní.

Náplň práce:

• Vedení účetnictví
• Spolupráce na zpracování účetní závěrky
• Spolupráce na přípravě DPH přiznání
• Spolupráce na přípravě fin. reportů
• Spolupráce s daňovými poradci a auditory

Zkušenosti a znalosti:

• SŠ/VŠ
• Praxe v účetnictví 1-3 roky
• Orientace v daňové a účetní problematice
• Znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou
• Zkušenost se systémem SAP je výhodou
• Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci

Nabídka:

• Zajímavá práce, možnost kariérního a profesního růstu
• Zázemí stabilní společnosti
• Motivující platové ohodnocení plus zaměstnanecké benefity, flexibilní začátek a konec pracovní doby (fixní pracovní doba je po-čtv 9-15 hod, v pátek 9-12 hod), možnost home-office.

Nástup: dle dohody.

V případě zájmu o více informací, kontaktujte: Ing. Lada Drobišová, MBA, tel. číslo: 722 950 102.

www.LDHR.cz

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.

Společnost
LD Human Resources s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura