Personální agentura

Samostatná účetní

Pro úspěšnou developerskou společnost hledám člověka na pozici samostatná účetní. Jedná se o samostatnou pozici podřízenou vedoucímu účetního oddělení.

Náplň práce:

• Komplexní vedení účetnictví
• Příprava DPH přiznání - možno za spolupráce s daňovým poradcem
• Příprava fin. reportů
• Spolupráce s daňovými poradci a auditory

Zkušenosti a znalosti:

• SŠ/VŠ
• Min. 2-3 roky praxe v účetnictví
• Znalost účetnictví
• Angličtina pasivní výhodou (některé faktury jsou v angličtině)
• Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci

Nabídka:

• Zajímavá práce, možnost participovat na finančním controllingu, pokud by měl uchazeč zájem rozšiřovat své vědomosti. To je jen v případě, pokud by o to uchazeč měl sám zájem. Jinak to není potřeba.
• Zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv
• Motivující platové ohodnocení plus zaměstnanecké benefity

Pracovní doba je fixní 9-14,30 hod. Čas příchodu a odchodu je na Vaší volbě. Je zde také možnost home-office.

Nástup: dle dohody

V případě zájmu o více informací kontaktujte Ing. Lada Drobišová, MBA na tel. čísle 722 950 102.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.

www.LDHR.cz

Společnost
LD Human Resources s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura