Jsme mladá technologická firma s vášní pro české zemědělství. Vyrostli jsme na rodinných farmách a toto prostředí dobře známe. Pomáháme farmářům digitalizovat jejich podnikání a šetřit tak čas i peníze. Věříme, že produkty na kterých každý den pracujeme pomáhají nejen jim, ale díky lepšímu nakládání se zdroji, ve výsledku i české krajině. Část z nás pracuje v kanceláři v Přibyslavi a v Brně, ale kolegy máme po celé ČR. Hlavní kancelář je online (Flock/Trello/Bitbucket/Skype/telefon).

>> Javascript Vuejs/Nodejs vývojář @ Agdata.cz (i remote) <<

Koho hledáme?

Potřebujeme pomoct hlavně s frontendem, ale spoustu práce máme i na backendu webu a serverech, které koušou data z GPS jednotek a senzorů. Píšeme v ES6, backend webu a mobilní aplikace běží na Meteoru, předek je převážně Blaze, nové věci už píšeme ve Vue.js. Mobilní apka je Cordova. Většina dat je v MongoDB, někde nám pomáhá Redis.

Servery jsou postavené na Nodejs a musí v reálném čase vyhodnocovat pohyb všech GPS jednotek a data ze senzorů připojených k systému. Vytížené části budeme přepisovat do Go/Rustu, takže pokud jsi spíš backend a láká tě některá z těhle libůstek, paráda, ale není podmínkou. Tam kde nám to dává smysl běžíme na Dockeru, zdrojáky jsou na Bitbucketu.

Ideální kolega je zkušený JS full stack vývojář, pokud si spíš junior ozvi se nám taky, na začátku to ale bude chtít zabrat. Pokud tě zajímá pouze backend nebo naopak pouze frontend, nevadí, zajímavé projekty máme v obou oblastech.

Pokud jsi klasický PHP fullstack vývojář a přemýšlíš jestli neskočit do JS, tohle je supr příležitost, oceníme tvoje zkušenosti z klasickýho web devu a pomůžeme se vším tím okolo JS.

Pokud si zkušenější, očekáváme, že budeš do všeho kecat. Nebudeš u nás muset přeskakovat z projektu na projekt, nejsme custom dev / body shop agentura, náš jediný produkt jsou Agdata, potřebujeme tak, aby ses do toho s námi skutečně ponořil.

Na začátku budeme potřebovat intenzivnější kontakt, aby ses poznal jednak s námi a pak také s platformou. Po pár týdnech už budeš mít možnost kompletního remote, hlavní kancelář je Flock/Git/Trello/Skype/Telefon.

Nebudeš čekat 14 dní na odpověd, rychlý telefonát nebo skype call, kde si řekneme co a jak čekej nejpozději následující den, co se nám ozveš. Pokud se ti budeme líbit a ty nám, pracovat můžeš začít doslova během pár dní.

Nabízíme i klasické benefity, ale lepší než je sem vypisovat, bude když nám sám povíš co je pro tebe v tomto důležité.


Informace o pozici

Společnost
Agdata s.r.o.
Adresa
Nové sady 988/2, Brno – Staré Brno
Přibyslav
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


Agdata s.r.o., Jiří Musil
777 661 922
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.