Wine Food je obchodní společnost zabývající se prodejem italských potravin a vín. Obchodujeme výhradně s přímými dodavateli, což nám zajišťuje garanci nejvyšší kvality u všeho, co přivážíme na český trh. Výběr a skladba sortimentu nabízených potravin a nápojů, se vedle tradiční osvědčené nabídky, řídí i aktuálními gastronomickými trendy. O naše produkty se stará profesionálně vyškolený tým a řada našich zaměstnanců jsou odborníci v oboru italské gastronomie.

Grafik DTP

Náplň práce

  • provádět grafické úpravy tištěných materiálů
  • spravovat loga či obrázky dle přání každé zakázky
  • finalizovat návrhy týmu do konečné podoby v rámci předtiskové přípravy
  • spolupracovat při výrobě provozních a propagačních materiálů(plakáty, leaflety, newslettery, kartičky) včetně jejich manuálního zpracování - lepení, stříhání, barvení apod.
  • komunikovat s externími spolupracovníky
  • hravě zdolávat všechny deadliny
  • fotit

Požadujeme

  • praxe v oboru min. 2 roky
  • zkušenost se zadáváním zakázek do tiskárny
  • možnost spolupráce na full-time
  • organizovanost v kreativním balení, tvůrčí ambice a samostatnost
  • pozitivní vztah k plotteru, nůžkám, barvám, tužkám
  • pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na plný úvazek
  • dobré finanční ohodnocení
  • vzdělávání v oblasti italské gastronomie
  • možnost školení v Itálii přímo u našich dodavatelů
  • kurzy italštiny
  • příjemné, kreativní prostředí
  • zaměstnanecké benefity

V případě zájmu o spolupráci přiložte prosím kromě životopisu i své profesní portfolio, grazie!

Těším se na Vaše CV a zaslané portfolio a přeji hezký den

Jan

Společnost
Wine Food Market s.r.o.
Adresa
Strakonická 1353/3, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Fotograf, Grafik, Designer, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wine Food Market s.r.o., Jan Kříž
739 779 567