ČESKÁ ŠKOLNÍ INSPEKCE
vyhlašuje výběrové řízení

Vedoucí odd. správy rozpočtu

Pracovní náplň:

  • metodické usměrňování organizace a hospodaření s rozpočtovými prostředky podle jednotlivých příjmových a výdajových oblastí,
  • koordinace výkonu vnitřní finanční kontroly,
  • řízení kontrolní činnosti oddělení správy rozpočtu na úseku financování podle zákona č. 320/2001 Sb.
  • provádění ekonomických rozborů v oblasti čerpání rozpočtu, sledování vývoje nákladů
    a výdajů, kontrola sestav a roční vyúčtování,
  • sledování čerpání mzdových prostředků, kontrola jejich čerpání na stanovený rozpočet a limit,
  • provádění analýz efektivnosti vynakládaných prostředků a předkládání návrhů opatření ke zlepšení, analýza poznatků z kontrolní činnosti, předkládání návrhů na změny předpisů týkajících se hospodaření ČŠI,
  • příprava podkladů pro rozpis rozpočtu ČŠI na inspektoráty a ústředí a předkládání návrhů na změny,
  • zajišťování metodické pomoci příkazcům operací v rámci celé ČŠI.

Profil uchazeče (požadavky):

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření,
  • znalost ekonomických procesů organizací státní správy (principy řídící kontroly, schopnost orientovat se v rozpočtu organizační složky státu apod.)
  • schopnost samostatné práce v oblasti rozpočetnictví výhodou,
  • praxe v ekonomické oblasti ve veřejné správě výhodou,
  • schopnost vést tým pracovníků, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, systémové myšlení, vysoká pečlivost, bezúhonnost,
  • dobrá znalost práce s PC (výhodou práce s ekonomickým informačním systémem JASU CS),

Předpokládaný nástup: květen 2019 nebo dle dohody

Přihláška musí být doložena:
- strukturovaným profesním životopisem,
- motivačním dopisem,
- ověřenou kopií dokladů o dosaženém vzdělání (diplom a vysvědčení o státní závěrečné zkoušce).

Přihlášku s požadovanými doklady zasílejte do 28. března 2019, a to na adresu Česká školní inspekce, oddělení profesního rozvoje, Mgr. Lucie Vargová, DiS., Fráni Šrámka 37, 150 21 Praha 5, nebo osobní podání do podatelny České školní inspekce na výše uvedené adrese. Přihlášku lze podat rovněž v elektronické podobě na e-mail posta(a)csicr.cz (musí být opatřeno uznávaným elektronickým podpisem), nebo prostřednictvím datové schránky ČŠI (ID datové schránky: g7zais9).

Společnost
Česká školní inspekce
Adresa
Fráni Šrámka 2319/37, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 22 470 – 33 780 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost studijního volna
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonom, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel