ŠKODA AUTO Vysoká škola byla založena v roce 2000 společností ŠKODA AUTO. Je jedinou vysokou školou v České republice, jejímž zakladatelem je velká nadnárodní společnost. ŠKODA AUTO Vysoká škola sídlí, stejně jako společnost ŠKODA AUTO, v Mladé Boleslavi a s pobočkou v Praze. ŠKODA AUTO Vysoká škola je dynamicky se rozvíjející vysoká škola, která úspěšně prošla v roce 2014 akreditačním procesem americké asociace Accreditation Council for Business Schools and Programs a získala tak prestižní mezinárodní institucionální akreditaci ACBSP dle všech jejích standardů.

Specialista PR a marketingu pro ŠKODA AUTO Vysokou školu

Co vás čeká:

  • tvorba PR a marketingových textů, tiskových zpráv
  • komunikace s médii, mediální podpora aktivit vysoké školy
  • pomoc při organizaci akcí (Dny otevřených dveří, veletrhy a další akce školy)
  • spolupráce na tvorbě tiskovin (letáky, brožury)
  • zajištění fotodokumentace a videozáznamů školy
  • správa přidělené agendy na webových stránkách
  • tvorba newsletterů
  • správa kontaktů zájemců o studium
  • podpora dalších činností oddělení Marketingu, prodeje a PR

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • praxe v oblasti PR/komunikaci min. 2 roky
  • zkušenost s psaním PR/marketingových textů
  • znalost grafických softwarů výhodou
  • fotografické dovednosti velkou výhodou
  • vítaná znalost vysokoškolského prostředí (není podmínkou)
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • vynikající komunikativní schopnosti včetně písemného projevu
  • dobrou znalost obsluhy PC
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem na středně pokročilé úrovni