Marius Pedersen a.s. je přední společností v České republice zabývající se moderními metodami hospodaření se všemi druhy odpadů a dalšími komunálními službami.

SPECIALIST IS

Náplň práce:

- analýza / definice požadavků na změny IS
- odpovědnost za vedení programových projektů / změnových požadavků
- nalézání nejlepšího řešení ve spolupráci s 2. Level support IS a s dodavateli

Požadujeme:

- zkušenost s vedením projektů v oblasti vývoje IS
- pečlivost a dobré analytické schopnosti
- znalost change / incident managementu (výhodou)
- znalost procesního modelování
- znalost technologií Navision, SQL
- časovou flexibilitu a součinnost v týmu
- praxe na obdobné pozici je výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- vzdělání SŠ/VŠ

Nabízíme:

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- velice přátelské prostředí podporující týmovou spolupráci
- odborné školení v rámci pracovní náplně
- zázemí v silné a stabilní společnosti

Nabídky se strukturovaným životopisem spolu s fotografií zasílejte prostřednictvím odpovědi na tuto inzerci. V písemném kontaktu vždy uvádějte název pracovní pozice a místo pracoviště.

Marius Pedersen a.s.
Lenka Machková, asistentka manažera ICT
Průběžná 1940/3
500 09 Hradec Králové

Adresa
Průběžná 1940/3, Hradec Králové – Nový Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce aplikačního SW, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.