Společnost KAVALIERGLASS, a. s. je předním evropským výrobcem borosilikátového skla. Nabízíme velmi široký sortiment kvalitního domácenského, průmyslového, laboratorního a technického skla, trubic a průmyslových aparatur. V naší společnosti zaměstnáváme přibližně 1 800 zaměstnanců. SIMAX je značka pro všechny generace.

účetní

Společnost KAVALIERGLASS, a.s. přijme účetní do HPP.

Náplň práce

  • Kontroluje a odsouhlasuje saldokonto tuzemských dodavatelů
  • Vyřizuje upomínky za nezaplacené faktury dodavatelů
  • Zasílá a zúčtovává úroky za pozdní úhrady odběratelských faktur
  • Zúčtovává úroky z prodlení dodavatelů
  • Zakládá kmenová data dodavatelů FI (mimo obchodní styk)
  • Zpracovává statistické výkazy
  • Vede agendu pojištění (havarijní, povinné, úrazové, ZSC, ost. škody)
  • Provádí dokladové inventury dle směrnice o inventarizaci
  • Připravuje podklady pro audit

Požadujeme:

  • SŠ ekonomický oboru
  • znalost SAP výhodou
  • praxi v oboru

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a prosperující české společnosti s významným postavením na světovém trhu, tedy v mnohém ohledu perspektivní dlouhodobé zaměstnání
  • Profesionální přístup a odborné zaškolení v době adaptace
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Motivační odměny závislé na výkonu zaměstnance i odměny závislé na výsledcích celé společnosti
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování v areálu závodu s nízkou cenou obědů
  • Další zaměstnanecké benefity vyplývající z Kolektivní smlouvy

Nástup možný ihned, pracoviště Sázava

Společnost
KAVALIERGLASS, a.s.
Adresa
Sklářská 359, Sázava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Sklářská 359, 28506 Sázava, Česká republika
737240092, 327550270