Pro našeho klienta, FMCG společnost sídlící v Praze 4, hledáme uchazeče na pozici Finanční účetní.

Náplň práce:

· Vedení účetnictví společnosti
· Příprava dat a výstupů pro auditory či jiné instituce
· Kontrola správnosti zaúčtování dokladů a sald účtů v účetním systému
· Zpracovávání účetních dokladů – příchozích faktur, dobropisů, pokladních dokladů, interních dokladů (zápočtů, přeúčtování nákladů, časových rozlišení, dohadů a rezerv)
· Formální kontrola správnosti vystavovaných faktur
· Sestavování účetních výkazů
· Účtování majetku
· Příprava a účtování dohadů či rezerv
· Kontrola správnosti účtování skladu
· Příprava DPH a jiných daní
· Komunikace s úřady a jinými institucemi
· Shromažďování vstupní dat
· Vedení evidence
· Vystavování a účtování zálohových faktur
· Provádění pravidelných kontrol
· Komunikace a kooperace a reporting směrem k úřadům
· Komunikace a kooperace s ostatními zaměstnanci společnosti
· Shromažďování docházkových výkazů a výkazů služebních cest zaměstnanců a komunikace se mzdovou účetní
· Shromažďování, účtování zaměstnaneckých výdajů, cestovních nákladů a zajištění jejich proplacení
· Zadávání platebních příkazů, účtování bankovních výpisů
· Komunikace s bankou
· Cílevědomost, pečlivost, svědomitost a přátelská povaha a proaktivnost

Požadavka:

· 2 roky - předešlé profesní zkušenosti na obdobné pozici

· Znalost DPH, účtování skladu, opravné položky a rezervy, účtování banky, zápočty

· AJ – vítaná

· MS Office, Scala vítaná

· Pečlivost, svědomitost, přátelská a pro-aktivní

· Nástup možný ihned nebo po dohodě

V případě že Vás námi inzerovaná pracovní pozice osloví, prosím Vás o zaslání Vašeho profesního životopisu.

Předem děkuji.

Marta Huban

Principal Recruitment Consultant

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.