Výrobní strojírenská společnost s dlouholetou tradicí - významný dodavatel pásové oceli válcované za studena. Člen skupiny BILSTEIN GROUP.
www.bilstein-cee.cz

Referent/ka controllingu

Náplň práce:

  • kontrola vstupních dat pro měsíční zpracování a vyhodnocení nákladů
  • analýza nákladů a tvorba reportů
  • zajišťování podkladů a spolupráce při tvorbě ročního plánu nákladů
  • kontrola kalkulací
  • administrativní práce v ekonomickém úseku

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • základní orientaci v účetnictví
  • znalost Nj na pokročilé úrovni
  • pokročilou znalost MS Office
  • analytické schopnosti
  • samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • motivační mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • nástup možný ihned/dohodou
  • vhodné i pro absolventy

Společnost
BILSTEIN CEE a.s.
Adresa
Na Louce 97, Králův Dvůr – Karlova Huť
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Odborný asistent, Office Manager, Účetní, Rozpočtář/kalkulant, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.