HR Admin support

Lékaři bez hranic jsou jednou z největších humanitárních zdravotnických organizací na světě s projekty ve více než 70 zemích světa. Zaměřují se na poskytování krizové zdravotnické pomoci populacím postiženým válkami, přírodními katastrofami či nedostatkem základní zdravotní péče. Mezi hlavní cíle české kanceláře Lékařů bez hranic patří nábor nových spolupracovníků a spolupracovnic pro mise v zahraničí, a to jak v České republice, tak na Slovensku, získávání finančních příspěvků a informování veřejnosti o práci organizace a situaci v krizových oblastech.

V současné době hledáme do našeho týmu nového kolegu/yni na pozici HR Admin support, který/á bude mít na starost podporu jednotlivých HR procesů.

NÁPLŇ PRÁCE

  • dohled a zajištění emailové komunikace se zájemci o práci na zahraničních misích,
  • zajištění komunikace s účastníky prezenčních či online Informačních večerů (zasílání potřebných informací a iniciačních dokumentů, sledování účasti, atd),
  • administrativní podpora současným kolegům i budoucím kolegům (v rámci náboru),
  • organizační podpora pro aktivity pořádané pro kolegy či aktivity v rámci náboru (např. účast na lékařských kongresech, týmové zábavné či vzdělávací aktivity a jiné),
  • spravování dat v interních systémech,
  • dohled nad povinnými školeními (např. BOZP)
  • spravování databáze dobrovolníků,
  • pravidelný reporting,
  • výpomoc při zajišťování odletů našim spolupracovníkům na zahraniční mise.

POŽADUJEME

  • dobrou znalost angličtiny slovem i písmem (úroveň B2),
  • pečlivost, organizovanost, spolehlivost,
  • příjemnou komunikaci,
  • znalost MS Office,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • VŠ výhodou,
  • zájem o problematiku humanitární pomoci,
  • srozumění s Chartou a Principy Lékařů bez hranic.

NABÍZÍME

  • možnost smysluplné realizace spojenou s možností rozvíjet se v oblasti HR,
  • práci pro renomovanou mezinárodní humanitární organizaci,
  • pracovní smlouvu na částečný úvazek (30 hodin týdně)
  • menší, přátelský a dynamický tým,
  • příjemné pracovní prostředí.

Profesní životopis a motivační dopis (obojí v ČJ a AJ) - do předmětu zprávy uveďte heslo „Konkurz HR Admin support“.

Přihlášky, které nebudou splňovat tyto náležitosti, nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Upozornění: Přímo kontaktováni budou pouze uchazeči vybraní do výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Přihlášky se přijímají do: 31.12.2018 do půlnoci

Nástup: únor/březen 2019

Společnost
Lékaři bez hranic
Adresa
Seifertova 555/47, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Personalistika a HR, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.