Máme pro Vás zajímavé projekty v oblasti testování, vývoje, analýzy, projektového řízení atd. Podívejte se na quicksource.cz nebo nám pošlete Váš profil.
QuickSource patří do skupiny DRILL B.S. Group.

Tester - Jihlava - práce na IČO

Náš významný klient v bankovním sektoru znovu hledá šikovné Testerky/Testery do svých IT projektů.

Co nabízíme:

  • Získání nových zkušeností v oblasti testování
  • Začátek spolupráce možný ihned
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Spolupráce na IČO nebo DPP
  • Možnost práce na částečný úvazek (min. 6 hod. denně)
  • Ohodnocení podle vašich zkušeností v oblasti testování
  • Příjemné kanceláře v centru Jihlavy

Náplň práce:

  • Provádění testů
  • Reporting o stavu a průběhu testů s využitím test management nástroje
  • Spolupráce s koncovými uživateli, analytiky, vývojem atd.
  • Sestavování testovacích scénářů na základě business analýzy

Co očekáváme:

  • Vzdělání v oblasti IT nebo technické oblasti
  • Zkušenost s testováním a nástroji na podporu testování
  • Angličtina na úrovni porozumění psanému textu (studium dokumentace, písemná komunikace)
  • Alespoň základní znalost SQL

V případě zájmu prosím zašli své CV co nejdříve. Děkujeme.

Společnost
QUICKSOURCE spol. s r. o.
Adresa
Jihlava
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.