Hlavní účetní

Do účetního oddělení hledáme kolegu/kolegyni na pozici hlavní účetní.

Náplň práce:
- vedení účetního oddělení, kontrola účetní a daňové agendy
- zpracování periodických a ročních uzávěrek, kontrolního hlášení
- spolupráce s externím auditorem a příprava podkladů pro audit
- spolupráce s controllingem a daňovými poradci
- kooperace s příslušnými úřady, statistiky
- Zpracování datových výstupů pro management
- zpracování daňových podkladů k DPH

Požadujeme:
- nutná odborná praxe v účetnictví
- zkušenost na pozici samostatné účetní nebo hlavní účetní
- velmi dobrá znalost práce na PC, používání nástrojů MS Office
- dobrá znalost angličtiny slovem i písmem výhodou
- velmi dobrý přehled účetních a daňových zákonů
- organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost
- schopnost komunikace, týmové práce
- zodpovědnost, spolehlivost, loajalita
- SŠ/VŠ ekonomického směru

Nabízíme:
- zázemí silné zahraniční společnosti
- různorodou náplň práce ve zkušeném a dynamickém kolektivu
- atraktivní prostřední s neformální a přátelskou atmosférou
- nástup možný ihned

McCANN-ERICKSON PRAGUE spol. s r.o., INTERNATIONAL ADVERTISING AGENCY
Adresa
Riegrovy sady 28, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickday, Dog-friendly office
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

McCANN-ERICKSON PRAGUE spol. s r.o., INTERNATIONAL ADVERTISING AGENCY, Kristýna Králová
Riegrovy sady 28, 12000 Praha 2 – Vinohrady, Česká republika
255 727 288