Pro našeho klienta, moderní středně velkou společnost, špičku ve svém oboru, hledáme zkušenější účetní na vedoucí pozici

Vedoucí účetního oddělení - Seniorní účetní

Pracovní náplň

· vedení týmu samostatných účetních, zodpovědnost za fungování oddělení

· provádění složitějších nebo problematických účetních úkonů

· spoluúčast na posuzování investičních záměrů z pohledu české účetní a daňové legislativy

· dodržovat harmonogram účetních závěrek

· příprava podkladů pro měsíční reporting, měsíční a roční účetní závěrku a audit

· vedení daňové agendy, spolupráce s příslušnými orgány státní správy

· spolupráce na zlepšování procesů a úprav IS SAP

Požadavky

· VŠ vzdělání, 3 roky praxe

· pokročilá znalost MS Office (zejm. Excel), dobrá znalost SAP

· znalost českého účetnictví a daňové legislativy ČR, účetní předpisy dle IFRS

Nabízíme

· práce v moderní firmě

· možnost odborného vzdělávání, školení, certifikace

· řada firemních benefitů

· příjemné kancelářské prostory v Praze

Společnost
KP2 Czech Republic s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Účetní, Hlavní účetní, Auditor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.