Centrum sociálních služeb Praha

Psycholog / ka Krizového centra RIAPS

Pracovní náplň:

Práce v ambulanci / na lůžkovém oddělení – krizová intervence, psychoterapeutické konzultace, vedení terapeutických skupin.

Požadujeme:

VŠ vzdělání, jednooborová psychologie

Předchozí pracovní zkušenost v oboru alespoň 2 roky

Absolvovaný kurz Psycholog ve zdravotnictví

Alespoň započatý psychoterapeutický výcvik

Atestace z klinické psychologie je výhodou

Spolehlivost a vstřícný přístup ke klientům

Nabízíme:

Odpovídající platové ohodnocení

6 týdnů dovolené

Stravenky

Příspěvek na vzdělávání

Sicks days

Pracovní smlouva – úvazek 1,0, doba určitá s možnosti prodloužení

Místo výkonu práce: Krizové centrum RIAPS, zdravotnické zařízení Chelčického 39/842 Praha 3

Nástup: dohodou

Své žádosti s motivačním dopisem a životopisem zasílejte do 15.1.2019.

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány

Adresa
Žilinská 2769/2, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum sociálních služeb Praha, Dana Kollárová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.