Významná společnost podnikající v oboru slévárenství vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice:

Všeobecná a mzdová účetní

Náplň práce:

  • zpracování komplexní účetní a mzdové agendy ve výrobní společnosti
  • evidence a kontrola tuzemských i zahraničních faktur a platebních příkazů
  • zpracování daní – DPH, daň z příjmů, silniční daň atd.
  • účtování cestovních náhrad
  • zpracování účetních závěrek
  • spolupráce a komunikace s institucemi, poradci a auditory
  • sestavování výkazů a reportů

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • víceletou praxi na pozici účetní
  • znalost účetních principů českých účetních standardů
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office: Excel, Word, Outlook)
  • znalost informačního systému Microsoft Dynamics NAV (Navision) výhodou
  • schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké výhody a benefity

Společnost
TENZA, a.s.
Adresa
Mírová 87/2, Adamov
Svatopetrská 35/7, Brno – Komárov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.