Specialista zákaznického servisu

Naše společnost je autorizovaným prodejním a servisním střediskem zastupující lídra na trhu v oblasti prodeje fluidních systémů. Máme pobočky v České Republice, Slovensku a v Polsku. Předností našich služeb je kvalitní produkt a vysoká úroveň zákaznického servisu. Hledáme nového kolegu/kolegyni pro náš zákaznický servis.

Náplň práce

· denní kontakt se zákazníky (zpracování objednávek, jednoduchých nabídek a telefonických dotazů)

· péče o zákaznické účty v systému CRM

· zpracování a aktualizace údajů v interním informačním systému

· přímý kontakt s logistikou a prodejem

· zpracování běžné administrativní agendy

· komunikace s dodavatelem související s objednávkami (anglický jazyk)

Požadujeme

· SŠ/VŠ vzdělání

· dobrá znalost českého jazyka, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

· uživatelská znalost práce na PC, znalost produktů Microsoft office (Word, Excel)

· pečlivou, zodpovědnou osobnost, komunikační schopnosti

· praxi v distribuční nebo výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

· jazykové a vzdělávací kurzy

· vhodné pro absolventy

· odborné zaškolení

· příspěvek na penzijní pojištění

· moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

· místo výkonu práce: Plzeň – Křimice

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce společně s fotografií na emailovou adresu.
Těšíme se na osobní setkání!

Společnost
Bercon Fluidsystems s.r.o.
Adresa
Chebská 545/13, Plzeň – Křimice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.