C# .NET DEVELOPER

Jsme česká společnost ADLER Czech, a.s. patřící mezi přední výrobce a distributory reklamního textilu v České republice i v Evropě. Své produkty pod obchodní značkou Malfini ®, Malfini Premium ®, RIMECK ® a Piccolio, dodáváme vedle České republiky i do dalších 19 zemí Evropské unie.

Aktuálně rozšiřujeme IT oddělení a hledáme nového kolegu/kolegyni se zkušeností s vývojem webových aplikací v C#.

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Tvorba a údržba webových aplikací ukončené pomocí API
- Psaní unit testů a technické dokumentace (pomocí komentářů)
- Spolupráce s dalšími vývojáři a analytiky na IT oddělení

Na pracovní pozici hledáme kandidáta, který:

- Má znalost OOP
- Rozumí základním návrhovým vzorům (Singleton, Adapter, DI, Factory, Builder, Decorator, …)
- Již má zkušenost se čtením a tvorbou UML diagramů
- Pracuje s relační databází
- Používá REST + JSON

S jakými technologiemi se u nás setkáte?

- .NET Core 2.x.x
- OAuth JWT
- SignalR Core
- RabbitMQ
- EntityFramework Core (MSSQL)
- NEST (ElasticSearch)
- xUnit
- Swagger

Na pracovní pozici nabízíme:

- Dobré technické a technologické zázemí
- Vstupní zaškolení a široké možnosti vzdělávání v rámci společnosti (Pluralsight, odborné kurzy, jazykové kurzy v místě pracoviště,...)
- Možnost profesního uplatnění a rozvoje v rychle se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
- Práci v moderní administrativní budově
- Stabilní finanční ohodnocení včetně bonusů
- Příspěvek na stravování
- Dny volna navíc v podobě „sickdays"

Datum nástupu: dle domluvy

Společnost
ADLER Czech, a.s.
Adresa
Oblouková 391, Ústí nad Labem – Skorotice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.