Univerzita Karlova

Právníka/Právničku Odboru pro studium a záležitosti studentů

Rektorát Univerzity Karlovy – Odbor pro studium a záležitosti studentů přijme na plný pracovní úvazek zaměstnance na pozici právník.

Pracovní náplň:

  • Řešení právní agendy na úseku studia - příprava smluv, právních podání a podkladů pro jednání řídících orgánů
  • Metodická činnost pro fakulty a součásti UK
  • Příprava vzorů, stanovisek, vyjádření a právních rozbor
  • Příprava dílčích metodických pokynů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v magisterském studijním programu „Právo/Právní věda“
  • Znalost AJ (slovem a písmem)
  • Znalost MS Office
  • Dobré vyjadřovací schopnosti
  • Práce je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

  • Možnost profesionální a osobního rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci na vysoce prestižní instituci
  • Týden dovolené na víc
  • Stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění a další zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce: Praha

Nástup: 1.1.2019

    Společnost
    Univerzita Karlova - Rektorát
    Adresa
    Ovocný trh 560/5, Praha – Staré Město
    Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
    Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
    Zařazeno: Právní služby, Advokát, Právník
    Typ pracovního poměru
    Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
    Délka pracovního poměru
    Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
    Typ smluvního vztahu
    Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
    Zadavatel: Zaměstnavatel

    Pozice je vhodná pro absolventy.